(0 24) 364-01-00

Giełda Ogrodnicza

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że dnia 5 maja 2019 roku na placu Nowy Rynek 1 przed Teatrem Dramatycznym po raz kolejny  zakwitnie wielokolorowy ogród, a to za sprawą XI edycji Giełdy Ogrodniczej.

Podczas targów, które tradycyjnie rozpoczną się od godziny 8:00 będzie można zachwycić się różnymi odmianami kwiatów, krzewów, drzewek, ziół i innych roślin, zaczerpnąć wiedzy od doświadczonych hodowców, a przede wszystkim miło i rodzinnie spędzić niedzielę.

Co roku na naszą Giełdę Ogrodniczą przyjeżdżają osoby z Łodzi, Warszawy, czy z okolicznych miejscowości.
Z roku na rok liczba odwiedzających wzrasta - mówi Radosław Bednarski, prezes spółki Rynex  - Mamy wielu stałych wystawców, staramy się jednak, aby nasza impreza przyciągała coraz więcej osób - dodaje Radosław Bednarski.

Giełdę ogrodniczą organizujemy dwa razy do roku w okresie wiosennym i jesiennym, pojawiają się u nas wystawcy z całego kraju. Na giełdzie można zakupić rośliny ,sprzęt ogrodniczy, meble ogrodowe, korę, porozmawiać z fachowcami i wymienić się doświadczeniami z ogrodnikami.

Tym samym zapraszamy Państwa do współpracy i zaprezentowania swoich wyjątkowych produktów podczas Giełdy Ogrodniczej. Więcej informacji na temat dzierżawy miejsca w trakcie imprezy znajdziecie Państwo pod numerem tel.
539-739-938 lub (24)364-01-09, a także bezpośrednio pod adresem Płock, ul.1go Maja 7a, pokój 208.

Serdecznie zapraszamy.

Media o Giełdzie Ogrodnczej:

Giełda Ogrodnicza - Petronews.pl

Giełda Ogrodnicza - Płock NaszeMiasto.pl

Giełda Ogrodnicza - Gazeta Wyborcza